Sprzątanie kościoła

P. Grażyna Konieczna
P. Dorota Dudzińska

Uwagi:

*Sprzątanie odbywa się zasadniczo w soboty o gdz. 8.00. Możliwe jest także sprzątanie o innej porze - według ustaleń pomiędzy sprzątającymi rodzinami - jednak o takiej, aby nie kolidowało to z zaplanowanymi na dany dzień czynnościami liturgicznymi (np. ślub, pogrzeb itp.). Sprzątanie może się także odbyć w piątek po Mszy św.wieczornej.

*Gdyby któraś z rodzin nie mogła uczestniczyć w sprzątaniu we wskazanym terminie, może zamienić się z inną rodziną lub zorganizować zastępstwo za siebie.
*Klucze do kościoła znajdują się na plebanii lub - w razie nieobecności ks. Proboszcza - u Pana Kościelnego.
*Środki czystości, odkurzacz, miotły oraz narzędzia do ścierania (wiadra, mopy, ścierki) znajdują się w schowku pod schodami na chór. Nie trzeba ze sobą nic przynosić.

Z góry dziękuję Sprzątającym Rodzinom za trud włożony w podejmowane prace porządkowe
oraz za ofiary na kwiaty i dekoracje.
Ks. Proboszcz