Archiwum - wydarzenia 2013

Czwarty piknik parafialny

26 maja 2013 r. odbył się kolejny piknik parafialny zorganizowany przy kościele w Świebodzinie. Rozpoczął się on nabożeństwem majowym odprawionym przy Grocie Matki Bożej z Lourdes. Wbrew nie najlepszej prognozie pogody na niedzielne popołudnie, pod koniec modlitwy słowami Litanii Loretańskiej zza chmur wyjrzało słońce, które towarzyszyło nam podczas niemal całego wspólnotowego spotkania.

W pikniku licznie wzięli udział zarówno parafianie, jak i goście, często całe rodziny. Oprawę muzyczną przygotował zespół Pegaz 2, w którym występują m.in. nasi parafianie: pani Justyna Turaj i pan Wiesław Kozioł. Z humorystycznym programem kabaretowym pokazała się też młodzież, która przedstawiła odcinek „Familiady” na wesoło.

Elementem integrującym spotkania był oczywiście poczęstunek, przygotowany dzięki wielu sponsorom i zaangażowaniu parafian oraz Księdza Proboszcza. Tradycyjnie były więc kiełbaski z grilla, bigos, ciasta i napoje. Wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania pikniku, należą się wielkie podziękowania!

Zobacz zdjęcia!