Archiwum - wydarzenia 2014

Awans MINISTRANTÓW do finału Mistrzostw Diecezji Tarnowskiej PNH LSO

W eliminacjach do VII Mistrzostw Polski PNH LSO nasi Ministranci wywalczyli kolejny zwycięski puchar - tym razem w rozgrywkach rejonowych, które odbyły się 10 marca 2012 w hali Gimnazjum nr 11 w  Tarnowie. W kategorii szkół podstawowych nasza drużyna rywalizowała z  ministrantami z Radłowa. Obydwie drużyny zaprezentowały dobry poziom i  dostarczyły kibicom dużo wrażeń sportowych. Mecz zakończył się wynikiem 2:0 dla Świebodzina, co naszym chłopcom z LSO zapewniło udział w finale Mistrzostw PNH LSO Diecezji Tarnowskiej, które odbędą się 24 marca 2012 r. w Brzesku, w parafii św. Jakuba Apostoła.

Start MINISTRANTÓW w eliminacjach do Mistrzostw Polski Piłki Nożnej Halowej LSO

Ministranci ze Świebodzina wystartowali w eliminacjach do VII Mistrzostw Polski Piłki Nożnej Halowej LSO. W finale tych mistrzostw wystąpią drużyny, które pomyślnie przejdą eliminacje na szczeblu dekanalnym, rejonowym i diecezjalnym. W dekanacie Tarnów-Południe, do którego należy nasza parafia, eliminacje odbyły się w sobotę 3 marca. Wśród 6 drużyn najlepsza okazała się drużyna naszych ministrantów i tym samym zakwalifikowała się do występu w dniu 10 marca w  etapie rejonowym okręgu tarnowskiego, który obejmuje dekanaty: Tarnów-Południe, Tarnów-Wschód, Tarnów-Zachód, Radłów. Mistrzostwa PNH LSO Diecezji Tarnowskiej odbędą się 24 marca 2012 r. w Brzesku, w  parafii św. Jakuba Apostoła.
Wyniki rozgrywek

Świebodzin - Tarnowiec - 6 : 0