Archiwum - wydarzenia 2015

Rycerze z diecezji u Św. Maksymiliana

14 marca odbył się w naszej parafii Diecezjalny dzień skupienia Rycerstwa Niepokalanej. Bogaty program spotkania, które rozpoczęło się o godz. 9.40, obejmował: modlitwę różańcową w intencji rodzin, projekcję filmu o objawieniach w Medjugorje, Mszę świętą z homilią, wygłoszoną przez diecezjalnego asystenta Rycerstwa Niepokalanej - Ks. Stanisława Śliwę, symboliczny poczęstunek, Nowennę do Św. Maksymiliana Nabożeństwo Akatystu ku czci Bogurodzicy, wykonanego przez Chór parafialny, modlitwę różańcową w intencji kapłanów, zakonów męskich i żeńskich oraz o nowe, liczne powołania do tego stanu, jak też Drogę Krzyżową w intencji dzieci nienarodzonych i Koronkę do Miłosierdzia Bożego. W spotkaniu wzięło udział około 100 osób z różnych parafii naszej diecezji oraz 5 kapłanów.