Archiwum - wydarzenia 2016

Mamy nowe Przewodniczki DSM

dsm 09W dniu wspomnienia Niepokalanego Serca Najśw. Maryi Panny, DSM-ki z naszej parafii uczestniczyły w Diecezjalnym Spotkaniu Dziewczęcej Służby Maryjnej, które odbyło się w Limanowej.

Wydarzenie rozpoczęło się o godzinie 10.00 zawiązaniem wspólnoty, które animował Diecezjalny duszpasterz DSM, ks. Mateusz Nowak i przejściem przez "Bramę Miłosierdzia". Kolejnym punktem spotkania była Msza Święta, pod przewodnictwem Bpa Stanisława Salaterskiego, podczas której odbyło się przyjęcie nowych Przewodniczek DSM. Pośród wielu dziewcząt, które do tej uroczystej chwili przygotowywały się podczas specjalnych kursów formacyjnych w domu rekolekcyjnym w Ciężkowicach, znalazły się także Kinga Rzepka i Anna Wajda z naszej parafii.

Po Mszy Świętej miała miejsce modlitwa uwielbienia, a następnie posiłek i zabawa prowadzona przez wodzireja.

Jak na grupę DSM przystało, spotkanie zakończył wspólnie odmówiony różaniec.

Galeria Tarnowskiego Gościa