Porządki wiosenne

wiosna 2020 003Pomimo panującej pandemii przy naszej parafialnej świątyni odbyły się porządki wiosenne. Z racji bezpieczeństwa nie było tyle osób, co zwykle. Bardzo dziękuję mojej mamie, cioci i kuzynce, oraz P. Beacie Kamińskiej, P. Marcie Rzepka, P. Kindze Rzepka, P. Oli Rzepka, za czyszczenie i plewienie skarp, a także sadzenie nowych krzewów i kwiatów. Dziekuje za prace i poświęcony czas dla większej chwały Bożej. Cały stworzony świat, który jest dobry i trwa nieustannie w kosmicznej liturgii, ten cały wszechświat jest znakiem obecności Boga. Dlatego św. Ireneusz z Lyonu pisał: "Stworzenie samo wskazuje na swego Stwórcę, dzieło pozwala rozpoznać Tego, kto je wykonał, a świat objawia Tego, który go uporządkował".

Z pamiecią modlitewną ks. Marcin