RORATY 2020

roraty 1

Rozpoczynamy czas Rorat, przygotowujący nas nie tylko do Świąt Bożego Narodzenia, ale także na powtórne przyjście naszego Zbawiciela Jezusa Chrystusa, Dawcy życia wiecznego. W związku z tym w naszej parafii korzystając z pomocy wydawnictwa „Promyczek” temat Rorat w tym roku brzmi: TAJEMNICA WIARY. Naszą uwagę zwrócimy na to, co najistotniejsze w życiu chrześcijanina, czyli na Eucharystię. Także będziemy poznawać wszystko to, co tworzy naszą świątynię parafialną.

Bardzo serdecznie wszystkich zapraszam do udziału w Mszach Roratnich, które w naszym kościele będą w dni powszednie o godzinie 17:00. Przy zachowaniu środków sanitarnych. W każdy dzień dzieci będą otrzymywać naklejki, wypełnią plansze rozdawane w pierwszym dniu, czyli w poniedziałek: 30. 11. 2020 r.

Na czas przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia błogosławię każda rodzinę naszej parafii. Ks. Marcin.