W trakcie adoracji nasze myśli skupiały się wokół sakramentu bierzmowania. Zastanawialiśmy się jaki wpływ ma on na tych, którzy go już przyjęli, czy doceniają jaki wielki dar otrzymali, ale także co wniesie ten sakrament do życia tych, którzy oczekują na niego. Oprócz uwielbienia Najświętszego Sakramentu piosenkami, rozważaniami, każdy mógł włączyć się w modlitwę, mówiąc choćby jedno ,,Zdrowaś Maryjo” do mikrofonu podczas różańca. Uwieńczeniem tej pięknej chwili bycia tak blisko Boga, była Komunia Święta. Na koniec uczestniczyliśmy w krótkiej konferencji ks. Stanisława Kłysia, który także udzielił nam błogosławieństwa na dalsze dni przygotowań do ŚDM.
To wspaniałe przeżycie i doświadczenie na pewno przybliżyło nas do przyszłorocznej wizyty Papieża Franciszka w Krakowie i pozwoliło poznać innych młodych ludzi, którzy jak my, szukają umocnienia swojej wiary i potrzebują takich spotkań z Bogiem.
K.W.