Archiwum - wydarzenia 2015

SYNAJ w Krynicy

Dnia 26 września 2015r. Apostolska Grupa Młodzieżowa z naszej parafii brała udział w trzecim Diecezjalnym Spotkaniu Młodzieży- "Synaj" w Krynicy Zdroju. Tematem spotkania było ,,przymierze Boga z człowiekiem''. Nasza grupa podążała na spotkanie z młodzieżą z parafii katedralnej w Tarnowie. Zaraz po przyjeździe odbyło się zawiązanie wspólnoty na hali-lodowisku, skąd następnie wyruszyliśmy na Górę Parkową, na której odnowiliśmy przyrzeczenia chrzcielne. Następnie zgromadziliśmy się na Mszy Świętej w Pijalni Wód. Dla strudzonych drogą był przygotowany ciepły posiłek. Ostatnim punktem spotkania, w którym uczestniczyła nasza grupa był koncert zespołu "Propaganda Dei". Mimo złej, deszczowej pogody do Krynicy przyjechało ponad 3000 młodych z Diecezji Tarnowskiej, przygotowujących się do Światowych Dni Młodzieży, które odbędą się w 2016 roku w Krakowie.
Kinga