Mszy św. o godz. 18.00, rozpoczynającej czuwanie modlitewne, przewodniczył Bp Stanisław Salaterski. Po Mszy św. odbyło się uroczyste włączenie do Arcybractwa nowych członków.
Po krótkiej agapie, o godzinie 20.00, rozpoczęła się godzina czuwania przy Najśw. Sakramencie. Po niej miał miejsce Apel Jasnogórski i Droga Krzyżowa, która tym razem, z powodu deszczowej aury, odbyła się wewnątrz świątyni. Spotkanie zakończyło się błogosławieństwem i rozesłaniem, którego dokonał Diecezjalny Moderator ks. Stanisław Łątka.
Zobacz zdjęcia