W budynku szkoły zgromadziło się ponad siedemdziesięcioro Seniorów. Spotkanie opłatkowe rozpoczęło się od słowa P. Józefa Knapika, który po raz pierwszy, jako Wójt Gminy Pleśna, spotkał się z mieszkańcami Świebodzina. Uczestnicy uroczystości do godzin wieczornych spędzili czas przy stole, gdzie wszyscy ze szczególnym zaangażowaniem włączali się w śpiew kolęd.
Dzień Seniora - Jasełka
W budynku szkoły zgromadziło się ponad siedemdziesięcioro Seniorów. Spotkanie opłatkowe rozpoczęło się od słowa P. Józefa Knapika, który po raz pierwszy, jako Wójt Gminy Pleśna, spotkał się z mieszkańcami Świebodzina. Uczestnicy uroczystości do godzin wieczornych spędzili czas przy stole, gdzie wszyscy ze szczególnym zaangażowaniem włączali się w śpiew kolęd.