Wydarzenia 2017-Archiwum

Mistrzostwa Polski Liturgicznej Służby Ołtarza w Piłce Nożnej Halowej 2019

dyplom druzynyW mistrzostwach Polski LSO w piłce nożnej Halowej nasi lektorzy (rocznik 2003 do 2006) w zawodach dekanalnych pokonali osiem drużyn i zdobyli pierwsze miejsce w rozgrywkach eliminacyjnych, przechodząc do dalszych rozgrywek. Na uwagę zwracają wyniki poszczególnych meczów: Świebodzin –Klikowa: 1:0; Świebodzin- Katedra: 2:1; Świebodzin- Zawada: 1:0 i w finale Świebodzin- Par. ks. Filipinów: 2:1.

W zawodach wzięli udział: Abramowicz Jakub, Abramowicz Adrian, Bober Mateusz, Graniczkowski Mateusz, Jerzykowski Mateusz. Najlepszym bramkarzem w eliminacjach naszego dekanatu został Mateusz Jerzykowski.

Całej druzynie składamy gratulacje i życzymy dalszych osiągnięć na kolejnych szczeblach rozgrywek.

Druzyna