Wydarzenia 2017-Archiwum

Dzień Kobiet w parafii

dzien kobietDnia 8 marca obchodziliśmy międzynarodowy Dzień Kobiet. W naszej parafii w tym dniu w modlitwie polecaliśmy opiece Matki Bożej wszystkie kobiety: nasze mamy, babcie, ciocie, siostry i koleżanki. Z tej okazji na plebanii odbyło się spotkanie Koła Gospodyń Wiejskich. Bardzo dziękuję paniom należącym do tego koła za ogromne zaangażowanie w życie naszej parafii i wsi. Dzięki nim pielęgnowana jest kultura chrześcijańska i regionalna.

Zachęcam chętnych do zapisywania się do Koła Gospodyń Wiejskich, szczególnie młode gospodynie, nie tylko po to, by poświęcać czas na pracę, ale także by ubogacać swoją osobowość religijnie i kulturowo, by bardziej integrować się we wspólnocie naszej parafii i wsi.

Z okazji Dnia Kobiet składam wszystkim kobietom wielu łask Bożych, opieki Matki Bożej, wstawiennictwa św. Maksymiliana, radości w sercu i zdrowia. Szczęść Boże!!!