Wydarzenia 2017-Archiwum

„Wracajmy do Jerozolimy”

Spotkanie Synaj„Wracajmy do Jerozolimy” - pod takim hasłem 9 marca młodzież z naszej parafii wzięła udział w dniu skupienia dla parafialnych i dekanalnych animatorów młodzieży. Spotkanie odbyło się w Tarnowie w hali sportowej przy ul. Gumniskiej. Podczas spotkania młodzież z całej diecezji mogła wysłuchać wielu świadectw, była modlitwa, śpiew i Eucharystia, można było skorzystać z sakramentu pojednania. Kazanie do młodzieży powiedział bp Leszek Leszkiewicz.

Młodzi poprzez takie spotkania integrują się, umacniają swoją wiarę i ubogaceni nowymi pomysłami powracają do swoich parafii. Bardzo dziękuję młodzieży za zaangażowanie w życie duchowe naszej parafii.

Więcej informacji można znaleźć na stronie "Gościa Niedzielnego": https://tarnow.gosc.pl/doc/5384481.Tarnow-Wracajmy-do-Jerozolimy