Wydarzenia 2017-Archiwum

Msza św. prymicyjna ks. Michała

prymicje 022W niedzielę 23.06.2019 r. o godzinie 10.30 ks. Michał Dubas, który odbywał w naszej parafii praktykę jako diakon, odprawił Mszę św. prymicyjną w intencji naszej parafii i o powołania  kapłańskie i zakonne z naszej parafii. Na zakończenie Mszy św. neoprezbiter udzielił wiernym błogosławieństwa prymicyjnego. Wraz z ks. Michałem Mszę św. koncelebrował ksiądz proboszcz. Ks. Michał Dubas przyjął święcenie kapłańskie w sobotę 25.05.2019 r. z rąk Jego Ekscelencji ks. bpa Andrzeja Jeża i został posłany do pracy jako wikariusz do parafii pw. N.M.P. Wniebowziętej w Kąclowej Woli.

Księdzu Michałowi życzymy, aby Jego praca kapłańska była pięknym wędrowaniem razem z Jezusem pomiędzy ludem Bożym, któremu będzie służył w parafiach.

Zdjęcia z uroczystej Mszy św. prymicyjnej.