Wydarzenia 2017-Archiwum

Dziewczęca Służba Maryjna w Świebodzinie

DSMi 012Dziewczynki wraz z opiekunkami należącymi do Dziewczęcej Służby Maryjnej w naszej parafii w sobotę 30 listopada br. przeżywały huczne Andrzejki. Spotkanie rozpoczęło się wspaniałą ucztą w pizzeri Margherita w Radlnej. Następnie opiekunki Oliwia Rzepka i Kinga Ocłoń zorganizowały dużo ciekawych i aktywnych zabaw w salce parafialnej. Bardzo dziękujemy wszystkim dziewczętom należącym do DSM w naszej parafii za zaangażowanie. Dziękujemy za piekne świadecto wiary i miłości do Matki Bożej, że pomimo różnych zajęć na pierwszym miejscu stawiają w swoim życiu Pana Boga, do Którego prowadzi ich Maryja, nasza najlepsza Mama.


Zapraszamy i zachęcamy dziewczynki do wstąpienia w grono Dziewczęcej Służby Maryjnej.
 „O Pani Moja, o Matko Moja, cała się Tobie oddaję,
ofiaruję Ci dzisiaj oczy moje, serce moje i całą siebie.
Gdy przeto Twoją jestem, o Dobra Matko, broń mnie i strzeż jako dziecka i własności Twojej. Amen.”