Wydarzenia

Festyn parafialny

IMG 20220612 192152W niedzielę 12 czerwca 2022 r. nasza wspólnota parafialna zorganizowała festyn parafialny. Dzięki Panu Bogu pogoda nam dopisała i mogliśmy spotkać się przy naszym kościele. Podczas festynu było wiele atrakcji i zabaw. Każdy mógł nabyć cegiełkę, która miała pokrycie w rzeczy materialnej. W sumie przygotowaliśmy 1150 cegiełek, z czego zostało odebranych 800. Podczas festynu mogliśmy także pokrzepić nasze ciała, delektując się wypiekami gospodyń świebodzińskich, kiełbaską z grilla, bigosem, grochówką, lodami i napojami. Czas wszystkim umilił zespół muzyczny PEGAZ 2 oraz gminny chór CANTANDO. Przybyła także grupa motocyklistów, którzy zaprezentowali swoje pojazdy. Dzieci mogły skorzystać z darmowej zjeżdżalni. Był to wspaniały czas integracji, spotkań i rozmów oraz wspólnej zabawy. Odwiedziło nas wielu gości spoza parafii, którym dziękujemy za obecność.

Bardzo dziękuję wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do przeżycia tego czasu, niech Pan Bóg Wam wynagrodzi swym błogosławieństwem, potrzebnymi łaskami i zdrowiem.

Ks. Marcin Płaneta, proboszcz

 

Zdjęcia.