Wolontariat Misyjny p. Tadeusza Kantora

IMG 20230513 WA0012W ramach Tarnowskiego Wolontariatu Misyjnego pracowałem od 1.05 do 6.05 razem z dwoma wolontariuszami, Markiem i Janem, przy budowie ogrodzenia w Ośrodku Rekolekcyjnym w miejscowości Lubella prowadzonym przez ks. Rafała Zborowskiego, proboszcza w parafii pw. Miłosierdzia Bożego we Lwowie-Rzęzna. Pracy mieliśmy sporo, było bowiem do wykonania około 30 m ogrodzenia. Dzięki Bogu prace wykonaliśmy w terminie.

W sobotę mieliśmy czas na wycieczkę po Lwowie i odwiedzenie Ośrodka Pomocy Społecznej w Brzuchowicach, gdzie przekazaliśmy dary zebrane w parafii w Świebodzinie. Wieczorem uczestniczyliśmy w nabożeństwie fatimskim pod przewodnictwem abp. Mieczysława Mokrzyckiego w pałacu Arcybiskupów Łacińskich we Lwowie. Po kolacji na plebanii ks. Rafała udaliśmy się w drogę powrotną do domu.

Jeszcze raz składam serdeczne podziękowanie ks. Proboszczowi Marcinowi, paniom z Koła Gospodyń Wiejskich i wszystkim parafianom za zebrane dary, które są bardzo potrzebne w domu prowadzonym przez siostry Józefitki w Brzuchowicach.

Tadeusz Kantor