W niedzielę 24 maja b. r. w naszej parafii na Kłokowej przy kapliczce u P. Szubów odbyła się plenerowa Msza Święta. Majowa Msza Święta odprawiana w plenerze, to już coroczna tradycja w tej okolicy. W słoneczny Dzień Pański zebrało się wielu mieszkańców Kłokowej, aby dziękować Panu Bogu za otrzymane dary, jednocześnie prosząc o bł. Boże i opiekę Matki Bożej na dalsze lata życia.
“Błogosławimy Cię, Boże, nasz Ojcze, bo chciałeś, aby Twój Syn żył w ludzkiej rodzinie, dzieląc jej radości i smutki. Błogosław wszystkim rodzinom naszej parafii. Miej ich pod swoją opieką, umacniaj ich swoją łaską, uczyń ich spokojnymi i szczęśliwymi. Pomóż wszystkim członkom naszych rodzin wspierać się wzajemnie w próbach i cierpieniach. Pomóż im żyć w zgodzie i miłości na wzór Twojego Syna, który żyje i króluje na wieki wieków. Amen.”