Prośba o wypełnienie ankiety

Drodzy Parafianie !!!
Ksiądz Witold Tadeusiak jest doktorantem Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Temat Jego pracy dotyczy komunikacji pastoralnej werbalnej w naszej diecezji i wiąże się z koniecznością przeprowadzenia badania społecznego pod postacią ankiety.

Wyrażając poparcie dla Jego starań, proszę o udzielenie Mu pomocy w jej realizacji. Dlatego na naszej stronie parafialnej umieszczamy link do ankiety. W załączeniu znajduje się wersja pdf owej ankiety dla tych, którzy nie będą mogli skorzystać z wersji elektronicznej. Ankietę można wydrukować, wypełnić i odesłać na adres: ks. Witold Tadeusiak, ul. Św. Prokopa 53, 32-851 Jadowniki.

Ankieta jest anonimowa. Termin jej wypełniania upływa z końcem grudnia bieżącego roku. Mamy nadzieję uzyskać wyniki, które pokażą faktyczny stan komunikacji kapłanów z wiernymi świeckimi w naszej diecezji i okażą się przydatne w naszej wspólnej refleksji nad poprawą wzajemnych relacji w parafiach.

Bardzo proszę o życzliwe potraktowanie tej prośby.
Link do ankiety: