Dzień seniora w naszej parafii

dzien seniora 2023 018W naszej wspólnocie parafialnej w niedzielę 15 stycznia b. r. przeżywaliśmy kolejny raz Dzień Seniora. Seniorzy mogli wziąć udział w Mszy św., o godz. 14:00, następnie udali się na przedstawienie jasełkowe przygotowane przez nauczycieli i dzieci ze Szkoły Podstawowej w Świebodzinie. Po jasełkach na terenie Szkoły odbyło się spotkanie integracyjne seniorów w którym wzięli również udział ks. Marcin, wójt gminy Pleśna P. Józef Knapik, radny gminy Pleśna P. Wiesław Małopolski, a także P. Sołtys Lidia Górka. Dzięki zaangażowaniu i pracy Koła Gospodyń Wiejskich w Świebodzinie, seniorzy spotkali się przy syto zastawionym stole, dzieląc się opłatkami składali sobie życzenia noworoczne, wysłuchali koncertu kolęd, wspólnie kolędowali. Bardzo dziękujemy wszystkim za zaangażowanie się w przygotowanie tego wspaniałego wydarzenia.

Wszystkim Seniorom składamy najserdeczniejsze życzenia Błogosławieństwa Bożego, opieki i wstawiennictwa waszych patronów Świętej Anny i Świętego Joachima, dobrego zdrowia, nieustającej pogody ducha, możliwości realizacji swoich pasji oraz bliskich i wspierających ludzi wokół. Szczęść Boże !!!

Zdjęcia.