Nasza pielgrzymka przede wszystkim skupiała się na Siostrach Zakonnych. Przeżywając Rok Życia Konsekrowanego, poznałyśmy Siostry z różnych zgromadzeń i słuchałyśmy co nam mają do powiedzenia. Zrobiłyśmy sobie również pamiątkowe zdjęcia z Siostrami i ułożyłyśmy modlitwę za Siostry Zakonne, która wszystkim się spodobała. Brałyśmy także udział w konkursie i zostałyśmy nagrodzone cukierkami.
O godzinie 13:30 odbyła się uroczysta Msza Św. pod przewodnictwem Bpa Stanisława Salaterskiego. Podczas tej Eucharystii zostały uroczyście przyjęte i pobłogosławione, dziewczęta do grona przewodniczek. Na zakończenie naszej pielgrzymki, wracając do naszych domów, w autobusie odmówiłyśmy Koronkę do Bożego Miłosierdzia.
Uczestniczki