Wydarzenia 2017-Archiwum

Piknik parafialny

piknik 026Dnia 2 czerwca br. przy naszym parafialnym kościele odbył się piknik rodzinny. Wzięły w nim udział rodziny nie tylko z naszej parafii, ale także z bliższych i dlaszych parafii sasiednich: Tarnowiec, Rzuchowa, Łękawka, Pleśna, Ciężkowice, Iwkowa, Poręba Radlna i in. Piknik rozpoczął się po popołudniowej Mszy św. koncertem zespołu PEGAZ 2, a następnie po krótkiej zabawie wystąpił zespół ludowy IWKOWIANIE. Zespół PEGAZ 2 bawił nas do późnych godzin wieczornych. Cegiełki składane podczas pikniku zostaną przeznaczone na cele inwestycyjne w naszym kościele. Każdy uczestnik spotkania mógł skosztować pysznych wypieków, wykonanych przez gospodynie z naszej parafii. Były także kiełbaski z grilla, pyszny bigos, lody ochładzające gorącą, radosną atmosferę. Jedną z wielu atrakcji była możliwość przejażdżki na motocyklach, a także wylosowanie dużej ilości prezentów. Można było również spróbować swoich sił w rozgrywkach szachowych. Atmosfera w ten świąteczny słoneczny dzień była bardzo radosna.

Wyrażam swoją wdzięczność wszystkim, którzy aktywnie włączyli się w przygotowanie tego rodzinnego wydarzenia. Bóg zapłać.

Proboszcz Marcin

Fotorelacja