Wydarzenia 2017-Archiwum

Pomnik św. Maksymiliana - kolejny etap przygotowania

maksymilianKolejnym etapem pracy przy budowie pomnika św. Maksymiliana  jest figura, która posłuży do wykonania formy do odlewu właściwej figury, a ta stanie obok naszego kościoła. Wielkość figury św. Maksymiliana naszego patrona obrazuje zdjęcie.

Moi drodzy dziękuję Wam za wszelkie ofiary jakie składacie na inwestycje w naszym kościele, pomimo sytuacji związanej z epidemią. W tym czasie niełatwym w codziennym życiu z wieloma ograniczeniami ofiary można składać również przelewem na nasze konto parafialne: 28 1050 1562 1000 0090 9156 1242. W tytule proszę podać "na inwestycje" imię i nazwisko wpłacającego oraz nr domu.

Bóg zapłać Wam za zrozumienie, ofiarność i dobre serca w tych trudnych dla nas czasach.

Z pamięcią modlitewną ks. proboszcz Marcin