Wydarzenia 2017-Archiwum

Cokół pod pomnik św. Maksymiliana

podstawa budowa 2020 002Następne inwestycje, które się rozpoczęły są związane z ustawieniem figury św. Maksymiliana obok naszej parafialnej świątyni. 23. 05. 2020 r. zostały zakończone prace przy zalewaniu cokołu i stopnia pod figurę. Bardzo pragnę podziękować panom z naszej parafii P. Leszkowi Kara, P. Pawłowi Pieczonce, P. Karolowi Michałkowi, P. Markowi Górce, P. Tadeuszowi Kantorowi, za prace i czas poświecony przy przygotowaniu miejsca, przy pracach szalunkowych i w końcu przy zalewaniu betonem samego cokołu i stopnia.

Zostało nam jeszcze obłożyć cokół granitem, zrobić chodnik do stopnia, oświetlenie i umieszczenie samej figury św. Maksymiliana. Figura św. Maksymiliana już jest w odlewni i będzie gotowa w pierwszej połowie lipca. Jeszcze raz dziękuje wszystkim darczyńcom, ofiarodawcom, sponsorom i pracownikom na rzecz naszej wspólnoty parafialnej. Niech Pan Bóg Wam wynagrodzi potrzebnym zdrowiem i łaskami za wszelki trud, ten materialny i duchowy.

Bóg zapłać!!! Serdecznie pozdrawiam ks. Marcin.

Zobacz zdjęcia.