Festyn parafialno-szkolny

festyn 2023 111W niedzielę 18 czerwca b. r. przeżywaliśmy kolejny rodzinny festyn z organizowany przez parafię i Szkołę Podstawową w Świebodzinie. Podczas festynu było wiele atrakcji. Pragniemy bardzo podziękować wszystkim zaangażowanym w przeżycie tego radosnego popołudnia. Dziękujemy za zaangażowanie się Koła Gospodyń Wiejskich, Radzie Rodziców ze szkoły podstawowej, kleryków z Wyższego Seminarium Duchownego w Tarnowie, zespołowi PEGAZ 2, młodzieży, wydawnictwu BIBLOS, Ochotniczej Straży Pożarnej z Rzuchowej, dzieciom i nauczycielom ze Szkoły Podstawowej w Świebodzinie, Duszpasterskiej Radzie Parafialnej, motocyklistom, wszystkim sponsorom i tym którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do przeżycia tego radosnego spotkania.