Odwiedziny św. Mikołaja

sw mikolaj 2023 136"Bogatym nie jest ten, kto posiada, lecz ten kto daje". (Św. Jan Paweł II)

Z radością informujemy, że w dniu 5 grudnia nasza parafia miała zaszczyt gościć wyjątkowego gościa - Świętego Mikołaja! W tym wyjątkowym dniu, pełnym uśmiechu i radości, Święty Mikołaj odwiedził wszystkie grzeczne dzieci naszej parafii, obdarowując je paczkami. Był to czas pełen ciepła i niezapomnianych wspomnień dla dzieci zaangażowanych w grupy parafialne. Chcemy serdecznie podziękować Świętemu Mikołajowi za jego wizytę. Dziękujemy również wszystkim, którzy pomogli zorganizować to wydarzenie. To był naprawdę wyjątkowy dzień dla naszej wspólnoty parafialnej. Jesteśmy wdzięczni, że mogliśmy wspólnie celebrować ten czas radości i dobroci, który Święty Mikołaj przynosi każdego roku.

Zdjęcia.